Yorumlar sayfası, tarafımızdan daha önce hizmet almış kişilerin olumlu veya olumsuz görüşlerini paylaşabilmesi için hazırlanmıştır. Sitemize ilk defa giriş yapan ziyaretçilere veya hizmet almayı düşünen kişilere referans olması hedeflenmiştir.

Sayfanın en altında bulunan formu eksiksiz doldurarak kişisel görüşlerinizin bu sayfada paylaşılmasını sağlayabilirsiniz.


Büşra Karataş

Suda aşırı panik yapmama ve kendimi kasmama rağmen Emre Hoca sayesinde 8 dersin sonunda temel olarak yüzmeyi öğrenebildim. Emre Hoca’ ya sabrı, güler yüzü ve bana verdiği destek için çok minnettarım.


Tuğçe Toraman

Emre hocamdan kızım için evimizin havuzunda ders aldık. Döşemealtında oturmamıza rağmen kırmadı geldi ve çok kısa sürede yüzmeyi öğretti.. İşinin ehli tavsiye ederim.


Mertcan Akça

Aile şakası yüzünden yıllarca denize küsmüş biri olarak beni tekrardan hayata bağlayan Emre hocaya teşekkürü borç bilirim. Antalya’nın tartışmasız en iyi hocası..


Tolga Taşçı

Herkese merhaba, zaten yüzmeyi bilen kızımın stil yüzmesini istediğim için yoğun bir araştırma yaptım ve sonunda Emre hocada karar kıldım. Hocamızdan 2 ay haftada 3 gün olmak üzere düzenli bir şekilde eğitim aldık. Şuan üç stilide çok şık yüzüyor. Seneye kelebek için çalışma yapmak istiyoruz. Emre hoca gerçekten işinin uzmanı ders almayı düşünen kişilere kesinlikte tavsiye ederim.


Derya Deniz

Herkese merhabalar, 4 hafta önce Emre Tüner Hocamla tanişarak derse başladım. 4-5 metrelik bir mesafeyi ancak yüzebiliyordum. Nefesim yetmiyordu. Bugun 10 metreden fazlasini serbest stilde çok rahat ve şık bir şekilde yuzebiliyorum. Emre Hocanin öğretme teknikleri, sabrı ve enerjisi sayesinde kısa sürede öğrendim. Çok güzel bir anlatma şekli var. Meslegini çok sevdiği için muhtemelen. Insanlarla iletisimi çocuk veya yetiskin farketmeksizin çok başarılı. Hocamin sayesinde uzun mesafe yuzebiliyorum, suyu altında kalabiliyorum, sirtustu yuzebiliyorum. Bir dahaki ay kurbaga stilinden devam edecek. Guleryuzu, samimiyeti, sabri ve tüm emekleri için sonsuz teşekkürler hocam. Sevgiyle kalın.


Hande Saltık

Duşta yüzüne su geldiğinde bile rahatsız olan ağlayan oğluma yüzme öğrettiği için hocamıza çok teşekkür ediyorum. Yüzmeyi öğrenmesinin yanı sıra artık duşa bile kendisi giriyor. Ailecek memnun kaldık, tavsiye ederiz.


Tuğba Aksakal

Emre hocam işinin uzmanı. Biz çok memnun kaldık, sizlerin de memnun kalacağınıza hiç şüphem yok. 6,5 yaşındaki oğlum 3. Dersten itibaren yüzmeye başladı bazı korkularına rağmen. Çok eğlenceli 8 ders geçirdik. Hocamıza sabrı, neşesi ve güzel iletişimi için çok teşekkür ederiz.


Selin Tuğtan

Kızımın düşük derece skolyozu için doktor tavsiyesi üzerine internette yüzme eğitmeni araştırması yaptım ve Emre hocayı buldum. 2 ay belirlenen günlerde çalışma gerçekleştirdik. Bilgili ve tecrübeli bir eğitmen verdiği hizmetten memnun kaldık.


Selim Ay

Merhabalar, ayağımın yere değmediği yerde aşırı derece panik olup su yutan biriydim. Araştırmalarımın sonucunda Emre hocayla tanıştım. 7 ders havuzda 1 derste denizde çalıştık. Son ders birlikte dubalara kadar yüzdük ve geri döndük. Gerçek bir eğitmenle çalışmak istiyorsanız hiç düşünmeden Emre hocayı tercih edin.


Selin Yıldırım 

Pandemi döneminde Emre hocayla anlaştık meydanda bir otel havuzunda derslerimizi yaptık. Havuz temizdi ve hiç kalabalık değildi. Hizmetten memnun kaldım. Tavsiye ederim.


Fatih Tokel 

Çalışkanlığı, hırsı ve azmi ile işini çok severek yapan, branşında uzman hem antrenörlüğü hem de kurumsal okullarda ki eğitim tecrübesiyle Antalya’da fark yaratacak genç hocamız… Herkese tavsiye ederim. 


Sadık Yetimoğlu

Kışın kapalı havuzda yüzme eğitimi aldım. Çok memnun kaldım. Tavsiye ederim.


Fevzi Talip Koçak

Emre hocamın, çocuğuma karşı olumlu yaklaşımı ve suya karşı olan korkusunu yenmesinde ki büyük katkısı tartışılmaz iyiydi. Emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim.


Safiye Uyar Kurt 

Emre Bey’den, 6 yaşındaki oğlum için yüzme eğitimi aldırdım. Tercih etmemdeki en önemli etken; (uzun bir araştırma sonucu) CV’lerdeki detayları incelendiğimde ön plana çıkan tek isim olmasıydı. Disiplinli ,sabırlı ,güven verici eğitim anlayışıyla birlikte aynı zamanda pozitif çözümcü yaklaşımıyla özverili bir eğitmendir. Doğru adres… Doğru insan… Doğru eğitim… Kesinlikle önerir, tavsiye ederim.. Eğitimi kadar kendisini de tanıdığımıza çok memnun olduk… Teşekkür ederiz ..Saygılarımızı sunarız..


Ayça Doğruer 

5 yaşındaki oğlum için Emre hocayla çalışmaya basladik. Kesinlikle kolluklarini cikarmamakta ısrar eden oğlum ilk derste dahi “kolluk” kelimesini kullanmadı. Disiplinli olduğu kadar güleryüzlülüğü ve tecrübesiyle, iletişim sağlamlığıyla, cokkisa bir sürede oğluma yuzmeyi, yüzmenin yanısıra çalışmanın ve çalışmakla birlikte başarmanın önemini de oğluma aşıladı. Tatile çıkacağımızdan dolayı birayı geçkin süreyi geride bıraktık fakat önümüzdeki sene okullar kapanır kapanmaz ismimizi listesine almasını ilettim kendisine sonsuz teşekkürlerimizi ve saygılarımızı iletiyorum


Selin Yörükoğlu  

Merhaba, 42 yaşındayım Emre hoca sayesinde suya karşı korkularım, endişelerim kayboldu. Çok düzgün ve seviyeli iletişim kuran bir arkadaş tavsiyeyi borç bilirim.


Başak Cenk 

Bursa’dan tatil için gelen kuzenime Emre hocadan özel ders aldırdık. Sudan korkan, girmek istemeyen kuzenime, suyu sevdirmenin yanı sıra still öğretmeye kadar ilerletti. Sabırlı, güler yüzlü ve kaliteli bir hoca. Tekrar kendisine çok teşekkür ediyoruz.


İlkim Doğan

Beklentimin çok üstünde eğitim uygulandı 4 derste yüzmeyi öğrendim.


Murat Kaymak

İşini severek ve profösyönelce yapan değerli insanlardan.. Geçmiş dönemde başka yüzme hocalarından da ders almıştım. Aşırı tedirgin olduğum için pek verim alamadım. Emre hoca sabırla bıkmadan usanmadan ilgilenerek bu sorunumu ortadan kaldırdı. Binlerce kez teşekkürü hak ediyor. Gözünüz kapalı kendinizi emanet edebilirsiniz. Hayatınızda başarılar dilerim hocam.


Merve Yılmazer

5 yaşındaki kızım için Emre hocayla kendi sitemizde 8 seanslık paket ders uyguladık. Kızım artık benden bile rahat suya giriyor kesinlikle tavsiye ederim.


Süleyman Yazıcı

Polislik sınavında yüzme şartı olduğu için emre hocamdan hızlandırılmış kurs aldım. Serbest ve sırt tekniklerini en ince ayrıntısına kadar öğretti ve sayesinde sınavdan geçtim. Kafanızdaki soru işaretlerini atın hemen Emre hocayı arayın


Melike Akalın

35 yaşındayım . Bu yaştan sonra yüzme öğrenilir mi diyordum ki Emre Beyle tanıştım. Çok başarılı genç bir adam. İşini öyle severek yapıyor ki kendimi suda ilk defa onun sayesinde rahat hissettim. 8 ders sonunda artık kızımla yüzebiliyorum. Teşekkürler Emre öğretmenim.


Nurcan Atalay

Oğlumla birlikte yüzme dersi aldık hocamızdan. Birlikte öğrendik eğlendik. En çok da bana göstermiş olduğu sabır ve ilgiden ötürü teşekkürlerim. Profesyonel oluşunun yanı sıra oğluma bir abi oldu. Teşekkür eder başarılarınızın devamını dilerim.


Nihal Elvanoğlu

Hocamızı  özetlemek gerekirse disiplinli, güler yüzlü, esprili, sabırlı, en önemlisi işini para için değilde sevdiği için yaptığı çok belli olan güzel kalpli insan iyi ki tanımışız..


Birce Altındağ

Emre hocayla iki yıldır düzenli olarak yazları kendi sitemizde çalışıyoruz. Hocamızın çocuklarla iletişiminin çok kuvvetli olduğunu söylemek isterim. Oğlum kendisini çok seviyor ve derslerde her dediğini yapmaya çalışıyor. Koordinasyon problemi olan oğlumun şuan geldiği seviyeden dolayı çok memnunuz. Kesinlikle tavsiye ederiz.


Muhittin Alpaslan

Verdiğiniz paranın hakkını veren hizmet, hocam elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor. tavsiye ederim


Sevda Karabulut

8 yaşında kızım için yüzme dersi aldık Emre hocadan gerçekten çok ilgili, bilgili bir arkadaş.. Çok memnun kaldık. Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum.


Selin Egeli

Bu yaz sayenizde tatilde Ege’mizle bol bol yüzdük. İlginiz ve güler yüzünüz içiniz tekrar teşekkür ederiz. Kısa zamanda su korkumuzu yendik ve yüzmeyi öğrendik şimdi tekrar başlamayı düşünüyoruz sizin gibi yüzmek istiyoruz çünkü:) En kısa zamanda görüşmek üzere


Ayşegül Yaşar

Yeğenimi Emre hocaya gönderdim sudan korkuyordu ama artık ne zaman denize gidicez diye soruyor. Çok başarılı bir öğretmen. Tavsiye ederim.


Murat Şahboz

Almanyadan tatil için Antalyaya geldik 2 hafta kaldık o arada emre beyi arayıp yardım istedim oğlum 6 yaşında sudan çok korkuyordu. Kaldığımız otele kadar geldi ilgilendi saolsun oğlanda yüzmeyi öğrendi sayesinde


Merve Güneş

Kalite hoca, kalite insan


Süleyman Tosun

Bugün itibari ile son dersimizi yaptık. Artık yüzüyorum. 8 seans paket hizmetten yararlandım. 31 yaşındayım yüzme öğrenme kararını anca bu yaşımda alabildim. Emre hocayı buradaki yorumları okuduktan sonra aramıştım. Son dersim bitti ve yine geldim buraya. Hocamız yukarıda o okuduğunuz her yorumu hakediyor. Kaliteli hizmet sunuyor eğer kafanızda soru işaretleri varsa ve gerçekten yüzmeyi öğrenmek istiyorsanız. Vakit kaybetmeyin derslere başlayın.


Kişisel yorumlarınızın yukarıda yayınlanması için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

Ad Soyad:
Yorum Yapan: Öğrenci Öğrenci Velisi
Referans Yorum: